Rating 8.53
Bookmark

Yuru Camp△ 2 (Lektor ivo)

Laid-Back Camp Season 2, Yuru Camp 2nd Season, Yurukyan, ゆるキャン△ SEASON2
Status: Completed Studio: Released: 2021 Długość odcinka: 23 min. na odc. Sezon: Type: TV Episodes: 13 Dyrektor: Casts: Hanamori, Yumiri, Hara, Sayuri, Inoue, Marina, Itou, Shizuka, Matsuda, Risae, Ootsuka, Akio, Takahashi, Rie, Touyama, Nao, Toyosaki, Aki Posted by: ᴍ̷͗͝ᴀ̴͋͠ꜰ̶̂͌ɪ̶̊͝ Released on: Updated on:

Opis Yuru Camp△ 2 (Lektor ivo)

Po spędzeniu Bożego Narodzenia na kempingu z nowymi przyjaciółmi, Rin Shima wyrusza na samotną wyprawę, aby zobaczyć wschód słońca nad morzem w Nowy Rok. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki nieprzewidywalna pogoda nie blokuje dróg do domu, uniemożliwiając podróż powrotną. Rin, która jest teraz uziemiona przez kilka dni, zostaje zaproszona przez Nadeshiko Kagamiharę do pozostania w domu jej babci.
To, co miało być dwudniową wycieczką, staje się dla dziewczyny wydłużonym okresem zwiedzania i zbierania nowych doświadczeń, po drodze spotykając nowe i stare twarze.
„Yuru Camp △ Sezon 2” kontynuuje historię Rin, Nadeshiko i ich przyjaciółek, które dalej odkrywają radości płynące z biwakowania.

(Źródło: shinden.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi