Rating 7.58
Bookmark

Fairy Tail

Fairy Tail, FAIRY TAIL(フェアリーテイル)
Status: Completed Studio: , Released: 2009 Długość odcinka: 24 min. na odc.. Sezon: Type: TV Episodes: 175 Dyrektor: Casts: Hatano, Wataru, Hirano, Aya, Horie, Yui, Kakihara, Tetsuya, Kugimiya, Rie, Nakahara, Mai, Nakamura, Yuuichi, Namikawa, Daisuke, Ohara, Sayaka, Satou, Satomi Posted by: ᴍ̷͗͝ᴀ̴͋͠ꜰ̶̂͌ɪ̶̊͝ Released on: Updated on:

Opis Fairy Tail

Akcja Fairy Tail rozgrywa się na ziemiach królestwa Fiore, gdzie magia jest czymś normalnym – ludzie nią handlują i dzięki niej się utrzymują. Na całym kontynencie utworzone są gildie skupiające magów, aby ci wykonywali zadania niewykonalne bądź za trudne dla przeciętnego człowieka. Anime opowiada o przygodach gildii nazwanej Fairy Tail. Wraz z rozwojem fabuły poznajemy historie bohaterów i legendarnych stworzeń m.in. smoków.
Historia zaczyna się od dołączenia do gildii Lucy Heartfilii. Poznaje ona pozostałych członków, między innymi Natsu, jego najlepszego przyjaciela (latającego i mówiącego kota) Happy, ciągle rozbierającego się Graya oraz wszechmocną Erzę Scarlet. Wraz z nimi przeżywa wiele przygód i razem stawiają czoła wszelakim przeciwnościom.
Dlaczego zabójca smoków był wychowany przez smoka? Kim tak naprawdę jest Happy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej serii wraz z odpowiednią dawką akcji i humoru, typową dla shounena.

(Źródło: shinden.pl)

Oglądaj Fairy Tail

Odc
Tytuł
Release Date

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi