Informacje od Sasori Yoshi jeśli anime ma pod sobą znaczek sub to będzie oznaczać że pojawi się w najbliższym czasie.
Rating 7.08
Trailer
Bookmark

Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, 海賊王女
Status: Completed Studio: Released: 2021 Długość odcinka: 24 min. Sezon: Type: TV Episodes: 12 Dyrektor: , , Casts: Fukami, Rica, Hirata, Hiroaki, Morikawa, Toshiyuki, Oosaka, Ryouta, Oosuka, Jun, Sakurai, Takahiro, Satou, Gen, Seto, Asami, Suzuki, Ryouta, Yuuki, Aoi Posted by: Sasori Yoshi Released on: Updated on:

Opis Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda?
Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

 

[Shinden]

 

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi