Informacje od Sasori Yoshi jeśli anime ma pod sobą znaczek sub to będzie oznaczać że pojawi się w najbliższym czasie.

Jigoku Shoujo 15 Lektor pl

TV Dub Dub Released on 27 sierpnia, 2023 · ? views · Posted by Sasori Yoshi · series Jigoku Shoujo
Expand
Turn Off Light

Download Jigoku Shoujo 15 Lektor pl, Watch Jigoku Shoujo 15 Lektor pl, don't forget to click on the like and share button. Anime Jigoku Shoujo always updated at Animek24eu. Don't forget to watch other anime updates.

Jigoku Shoujo

Hell Girl, Jigoku Shojo, 地獄少女
Rating 7.61
Status: Completed Studio: Released: 2005 Długość odcinka: 25 min. Sezon: Type: TV Episodes: 26 Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,

Gdzieś w internecie istnieje pewna tajemnicza strona nazywana "Jigoku Tsushin". Po pierwsze, można ją tylko zobaczyć o północy, po drugie, nie ukazuje się każdemu, a jedynie ludziom wystarczająco zdesperowanym. Jeśli jesteś zdecydowany poświęcić wszystko dla zemsty na jakiejś osobie, wystarczy że wpiszesz tam jej nazwisko, a otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Niedługo potem pojawi się obok ciebie Ai Enma, czarnowłosa i czerwonooka dziewczyna o urodzie japońskiej lalki, ubrana w szkolny mundurek, przynosząc ci ofertę kontraktu - osoba, na której chcesz się zemścić zostanie przez nią zabrana do piekła natychmiast po twojej akceptacji warunków. Niestety jak zwykle, gdy decydujesz się na układy z siłami piekielnymi, warunki umowy są bardzo ciężkie - w zamian za dokonanie zemsty twoja dusza po śmierci również znajdzie się w piekle.

[Shinden]

 

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Related Episodes

Jigoku Shoujo 14 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 1 miesiąc ago

Jigoku Shoujo 16 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 1 miesiąc ago

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi