Informacje od Sasori Yoshi jeśli anime ma pod sobą znaczek sub to będzie oznaczać że pojawi się w najbliższym czasie.

Kaizoku Oujo 11 Lektor pl

TV Dub Dub Released on 17 września, 2023 · ? views · Posted by Sasori Yoshi · series Kaizoku Oujo
Expand
Turn Off Light

Download Kaizoku Oujo 11 Lektor pl, Watch Kaizoku Oujo 11 Lektor pl, don't forget to click on the like and share button. Anime Kaizoku Oujo always updated at Animek24eu. Don't forget to watch other anime updates.

Kaizoku Oujo

Fena: Pirate Princess, 海賊王女
Rating 7.08
Status: Completed Studio: Released: 2021 Długość odcinka: 24 min. Sezon: Type: TV Episodes: 12 Dyrektor: , , Casts: , , , , , , , , ,

Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda? Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

 

[Shinden]

 

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Related Episodes

Kaizoku Oujo 10 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 2 tygodnie ago

Kaizoku Oujo 12 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 2 tygodnie ago

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi