Informacje od Sasori Yoshi jeśli anime ma pod sobą znaczek sub to będzie oznaczać że pojawi się w najbliższym czasie.

Lookism 08 Lektor PL

ONA Dub Dub Released on 11 września, 2023 · ? views · Posted by Sasori Yoshi · series Lookism
Expand
Turn Off Light

Download Lookism 08 Lektor PL, Watch Lookism 08 Lektor PL, don't forget to click on the like and share button. Anime Lookism always updated at Animek24eu. Don't forget to watch other anime updates.

Lookism

Lookism, Gaiken Shijou Shugi, 外見至上主義, Oemo Jisang Juui, 외모지상주의
Rating 7.49
Status: Completed Network: Studio: Released: 2022 Długość odcinka: 24 min. Sezon: Type: ONA Episodes: 8 Dyrektor: Casts: , , , , ,

Park Hyung Suk spędził 17 lat swojego życia na samym dole łańcucha pokarmowego. Niski, z nadwagą i nieatrakcyjny, przyzwyczaił się do bycia zastraszanym przez kolegów z klasy oraz nieustannie dyskryminowanym za swój wygląd. Aby uciec od jego największego dręczyciela, Lee Tae Sunga, decyduje się na przeniesienie do liceum Jae Won w Seulu, szkoły zawodowej słynącej z liberalnego systemu edukacji i beztroskich uczniów. Na kilka dni przed przeniesieniem, Hyung Suk budzi się i odkrywa, że nie jest już w swoim zwykłym, pulchnym ciele, ale w ciele idealnym! Wysoki, przystojny oraz pięknie zbudowany Hyung Suk stał się idealną wersją samego siebie. Jedynym problemem jest to, że jego oryginalne ciało nadal leży obok niego – a kiedy jedno ciało zasypia, on budzi się w drugim. Posiadając teraz dwa skrajnie różne ciała, Hyung Suk musi nauczyć się poruszać po nowym i o wiele bardziej popularnym życiu w liceum Jae Won, rozwiązując jednocześnie zagadkę, skąd wzięło się jego drugie, niemal nadludzkie ciało.

[Shinden]

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Related Episodes

Lookism 07 Lektor PL

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 3 tygodnie ago

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi