Uwaga jeśli dzieło ma zakładkę Sub to znaczy że pojawi się w najbliższym czasie

Jesień 2019

Shokugeki no Souma: Shin no Sara

J.C.Staff
12 episodes · TV Completed Food Wars! The Fourth Plate, Shokugeki no Soma 4th Season, 食戟のソーマ 神ノ皿
7.74

Yukihira Souma, który przez całe życie doskonalił swoje umiejętności kulinarne w swojej rodzinnej restauracji „Yukihira”, wkracza do bardzo elitarnej akademii kulinarnej o nazwie „Tōtsuki Saryō Ryōri Gakuen”. Poprawia się jako kucharz dzięki interakcjom z innymi szefami kuchni w akademii i poza nią, ale wszystko się zmienia, gdy Nakiri Azami przejął stanowisko dyrektora w akademii. Z uwagi na fakt, iż Centralna Organizacja Smakoszy rządzi akademią, uczniowie nie mogą już swobodnie gotować. Souma i przyjaciele stanęli przeciwko owej tyranii, w wyniku czego zostali nazwani buntownikami Akademii. Gdy nadszedł sezon egzaminów zaawansowanych, udało im się zdać pomimo pewnych ingerencji, ale „Central Gourmet Organisation” nie zatrzyma się na niczym. Koniec końców, niektórzy przyjaciele Soumy przegrywają i zostają skazani na wydalenie. Aby przełamać tę sytuację, Souma i pozostali rebelianci rzucają wyzwanie nowym członkom Rady do Régiment de Cuisine.
Pierwsza runda została z łatwością wygrana przez rebeliantów, ale to dopiero początek bitwy, która zadecyduje o ich losie.
Rozpoczyna się druga runda! Czy Souma ze swoją drużyną będą mogli zająć miejsca w Radzie i uratować swoich przyjaciół !?

[Shinden]

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Przejdź do paska narzędzi