Informacje od Sasori Yoshi jeśli anime ma pod sobą znaczek sub to będzie oznaczać że pojawi się w najbliższym czasie.

Jesień 2021

Blade Runner: Czarny Lotos

Sola Digital Arts
13 episodes · TV Completed BLADE RUNNER – BLACK LOTUS
6.27
Los Angeles 2032. Młoda kobieta budzi się bez wspomnień ale z zabójczymi umiejętnościami. Jedyne wskazówki dotyczące jej tajemnicy to zablokowane urządzenie z danymi i tatuaż przedstawiający czarny lotos. Składając kawałki, musi wytropić ludzi odpowiedzialnych za jej brutalną i krwawą przeszłość, aby odkryć prawdę o utraconej tożsamości.

[upflix]

 

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Kaizoku Oujo

Production I.G
12 episodes · TV Completed Fena: Pirate Princess, 海賊王女
7.08

Fena: Pirate Princess, to 12 odcinkowe anime, opowiadające historię młodej, osieroconej dziewczynki, Feny Houtman. Fena była wychowywana na Wyspie, gdzie nie można liczyć na życie w luksusach. Dziewczyna jest niczym więcej, jak popychadłem i zabawką w rękach brytyjskich żołnierzy. Jednak czy to do końca prawda?
Kiedy tajemnicza przeszłość Feny ujrzy światło dzienne, dziewczyna zerwie się z okowów dręczycieli, stworzy nowe przeznaczenie i stworzy miejsce, do którego będzie należeć. Jednak co było tajemniczego w jej przeszłości? Eden, w poszukiwaniu znaczenia tego słowa, Fena wyruszy w podróż swojego życia. Natrafiając na wyklętych przez społeczeństwo, niecodziennych sojuszników, stworzy załogę, z którą sięgnie po swoje cele!

 

[Shinden]

 

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Przejdź do paska narzędzi