Uwaga jeśli dzieło ma zakładkę Sub to znaczy że pojawi się w najbliższym czasie

Shokugeki no Souma Shin no Sara 09 Lektor pl

TV Dub Dub Released on 25 września, 2023 · ? views · Posted by Sasori Yoshi · series Shokugeki no Souma: Shin no Sara
Expand
Turn Off Light

Download Shokugeki no Souma Shin no Sara 09 Lektor pl, Watch Shokugeki no Souma Shin no Sara 09 Lektor pl, don't forget to click on the like and share button. Anime Shokugeki no Souma: Shin no Sara always updated at Animek24eu. Don't forget to watch other anime updates.

Shokugeki no Souma: Shin no Sara

Food Wars! The Fourth Plate, Shokugeki no Soma 4th Season, 食戟のソーマ 神ノ皿
Rating 7.74
Status: Completed Studio: Released: 2019 Długość odcinka: 24 min. Sezon: Type: TV Episodes: 12 Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,

Yukihira Souma, który przez całe życie doskonalił swoje umiejętności kulinarne w swojej rodzinnej restauracji „Yukihira”, wkracza do bardzo elitarnej akademii kulinarnej o nazwie "Tōtsuki Saryō Ryōri Gakuen". Poprawia się jako kucharz dzięki interakcjom z innymi szefami kuchni w akademii i poza nią, ale wszystko się zmienia, gdy Nakiri Azami przejął stanowisko dyrektora w akademii. Z uwagi na fakt, iż Centralna Organizacja Smakoszy rządzi akademią, uczniowie nie mogą już swobodnie gotować. Souma i przyjaciele stanęli przeciwko owej tyranii, w wyniku czego zostali nazwani buntownikami Akademii. Gdy nadszedł sezon egzaminów zaawansowanych, udało im się zdać pomimo pewnych ingerencji, ale „Central Gourmet Organisation” nie zatrzyma się na niczym. Koniec końców, niektórzy przyjaciele Soumy przegrywają i zostają skazani na wydalenie. Aby przełamać tę sytuację, Souma i pozostali rebelianci rzucają wyzwanie nowym członkom Rady do Régiment de Cuisine. Pierwsza runda została z łatwością wygrana przez rebeliantów, ale to dopiero początek bitwy, która zadecyduje o ich losie. Rozpoczyna się druga runda! Czy Souma ze swoją drużyną będą mogli zająć miejsca w Radzie i uratować swoich przyjaciół !?

[Shinden]

Zapraszamy do komentowania i zakładania konta na naszej stronie.

Related Episodes

Shokugeki no Souma Shin no Sara 08 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 2 miesiące ago

Shokugeki no Souma Shin no Sara 10 Lektor pl

Posted by: Sasori Yoshi Released on: 2 miesiące ago

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi